FIRMA

Studio meblowe ADAMO to mała firma rodzinna istniejąca od 1994 roku.

Firma mieści się w podwrocławskich Radwanicach gdzie mieści się warsztat i ekspozycja mebli. Obecnie zatrudniamy pięciu pracowników wyspecjalizowanych w produkcji i montażu mebli.
Atut małej firmy pozwala skupić się na każdym detalu wykonywanej pracy tak aby produkt odznaczał się doskonałą jakością. Tworzymy dla Państwa meble na wymiar, kuchnie ,szafy i inne nietypowe zabudowy. Oferujemy pełną obsługę od wykonania bezpłatnego pomiaru oraz projektu przez wykonanie każdego nawet najbardziej nietypowego zlecenia aż po montaż mebli u klienta. Pracujemy wyłącznie na materiałach dużych renomowanych firm. W naszej ofercie posiadamy szeroką paletę wzorów i kolorów.

Nasz projektant przeprowadzi Państwa przez trudny proces stworzenia projektu a także wybrania materiałów i kolorów do Państwa kuchni .Kilkanaście lat doświadczenia w produkcji mebli na zamówienie pozwala nam na osiągnięcie doskonałych efektów i pełnego zadowolenia naszych klientów.

Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się: meble na wymiar, garderoby, biblioteki, szafy wnękowe i klasyczne jak również meble sklepowe oraz meble kuchenne na wymiar. Wrocław jest głównym miastem na terenie którego oferujemy bezpłatny pomiar pomieszczeń i wycenę wybranego typu mebli. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych projektów!

Promocja

Na hasło INTERNET 3% rabat na meble.
Promocja ograniczona czasowo.

Wycena